До уваги жителів Фастівського району

Дата: 18.07.2023 10:48

Фото без описуВ зв'язку з проведенням ремонтних робіт (асфальтування проїжджої частини) на залізничному переїзді, який розташований в смт. Глеваха по вул. Ботанічна, 1-в (886км ПК2 залізничної колії перегону Боярка -Васильків-1, зупиночна платформа «Глеваха»), з метою забезпечення безпеки руху поїздів та автотранспорту, Київська дистанція колії «Південно-Західної залізниці» по­відомляє про тимчасове закриття руху автотранспорту на даному залізничному переїзді 19, 20 липня 2023р. з 09год. 00хв. до 18год. 00хв.

На час виконання ремонтних робіт пропускати автотранспорт будуть через залізничні

переїзди в місті Боярка по вул. М.Грушевського, 39 та смт. Калинівка по вул. Заліз­нична,47-ж відповідно тимчасової схеми об’їзду автотранспорту.