ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 27.07.2023 12:37

Фото без описуШановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я Фастівського району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

На Вас, працівників галузі медичного обслуговування, покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення. Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Приємно усвідомлювати, що медичні працівники району, навіть в непростих умовах сьогодення, намагаються працювати якісно, не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, впроваджувати нові методики лікування й профілактики захворювань.

В першу чергу хочеться побажати вам вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і добробуту у Вашій роботі. Зі святом!

З повагою голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав Литвин