ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ У СПРАВАХ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 01.08.2023 14:26

Фото без опису31 липня відбулося чергове засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби під головуванням голови комісії Наталії Сперкач.

На порядку денному — розгляд заяв двох громадян про можливість направлення на проходження альтернативної (невійськової) служби.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 1 Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Тобто Альтернативна служба, а саме її застосування, є заміщенням проходження строкової військової служби в мирний час, заміна військової служби альтернативною (невійськовою) під час війни, українським законодавством не передбачена. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження права громадян на проходження альтернативної служби із зазначенням строку для цих обмежень.