ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Дата: 31.07.2023 16:23

Фото без описуВідбулося спільне  засідання комісії райдержадміністрації з питань забезпечення своєчасності виплати заробітної плати, сплати податків, обов’язкових платежів та соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, а також засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні комісій розглядались  такі питання, а саме : нарахування заробітної плати найманим працівникам нижче мінімального розміру, встановленого законодавством; розгляд питання щодо застрахованих осіб в яких  відсутні нараховування заробітної плати  в березні 2023; стан погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України та зі сплати ЄСВ.

Під час спільного засідання комісії та робочої групи, суб’єктам господарювання, які були присутні на засіданні було роз’яснено вимоги законодавства про працю та фінансову відповідальність, також акцентовано увагу на питанні правильності нарахування заробітної плати найманим працівникам під час воєнного часу.

Членами комісії в межах своєї компетенції були прийняті відповідні рішення, щодо подальшої роботи.

Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях які розташовані на території Фастівського району відсутня.