ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ФАСТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ВІЙСЬК ЗВ'ЯЗКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 08.08.2023 09:13

Фото без описуСьогодні, 8 серпня, військові зв'язківці Збройних Сил України відзначають професійне свято. Війська зв'язку - найважливіша ланка армії України. На плечах зв'язківців лежать обов'язки по налагодженню каналів комунікації і своєчасної передачі інформації на місця. Саме постійна взаємодія підрозділів є запорукою успішної бойової готовності, надійності і оперативності управління військами. Особливо роль військ зв’язку зросла під час тривалого повномасштабного вторгнення окупантів на вільну українську землю.

Щиро дякую вам за відвагу, мужність, незламність та самовіддану службу українському народові! Кожен із вас докладає максимум зусиль, наближаючи нашу Перемогу.

Вічна пам’ять і слава героям-зв’язківцям, які віддали своє життя, боронячи рідну землю від підступного ворога.

Разом до перемоги!
Слава Україні!