ЗАГОРАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ В С. КОЗИЧАНКА БИШІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 23.08.2023 17:25

Фото без опису23 серпня о 03:32 до оперативно-диспетчерської служби 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів надійшло повідомлення про загорання житлового будинку за адресою: Київська область, Фастівський р-н, с. Козичанка, вул. Шевченка, Бишівської територіальної громади.

До місця виклику терміново направлено одне відділення чергового караулу 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт. Макарів та одне відділення 50-го Державного пожежно-рятувального посту с. Бишів.

По прибуттю на місце виклику було встановлено, що вогнем охоплено двоповерховий приватний житлового будинку на площі 120 м кв.

До гасіння пожежі додатково залучено одне відділення 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів, Штаб Чергової зміни ОКЦ.

Пожежу локалізовано 05:04 та повністю ліквідовано о 05:56.

На місці виявлено тіла двох мешканців будинку.

На місці виклику працювало 12 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки.

Причина пожежі встановлюється.