ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2023 09:06

Фото без описуШановні фастівчани!
Сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем Незалежності України!

Зараз перед нашим суспільством постали виклики, які перевіряють на міцність прагнення українського народу до самостійності та незалежності. Україна переживає найважчі дні своєї історії в протистоянні з силами, що посягають на суверенітет держави. В цей час, саме, і викарбовується усвідомлення народу, що тільки в єдиній незалежній і суверенній країні є майбутнє української нації. Переконаний, що лиха година скоро мине. Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну.

Від щирого серця й від усієї душі зичу всім жителям Фастівського району здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, Перемоги, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України!

З повагою, голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав Литвин