ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ФАСТІВЩИНИ

Дата: 08.09.2023 18:53

Фото без опису8 вересня в адмінприміщенні рад пройшла робоча зустріч у форматі відкритого діалогу  з представниками фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Фастівщини.

Заступник голови Київської обласної військової адміністрації Михайло Ємець та начальник Управління молоді та спорту КОВА Сергій Тимофєєв розповіли про реалізацію державної політики в напрямку фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання в умовах війни.

Наприкінці зустрічі представники Київської ОДА та голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав Литвин з нагоди святкування 9 вересня Дня фізичної культури і спорту привітали всіх причетних з професійним святом, вручили Подяки та Почесні грамоти за активну участь у популяризації видів спорту на обласному, всеукраїнському і міжнародному рівнях та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту.