ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ФАСТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 01.10.2023 13:07

Фото без описуШановні захисники і захисниці! Дорогі батьки та рідні героїв! Шановні земляки!
Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисників та захисниць України, який знаменно відзначається в День величного християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники та захисниці України – це ті, для кого поняття честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

Хочу подякувати Вам за щоденний подвиг, силу, віру, відданість рідній землі. Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняюся тим, хто заплатив за це своїм життям.

Бажаю усім незгасної енергії, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Слава Україні!

З повагою голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав Литвин