В ЮРІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ГАТНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОІНСПЕКТУВАЛИ РОБОТУ НОВОГО УКРИТТЯ ПОДВІЙНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Дата: 03.10.2023 18:02

Фото без опису03 жовтня начальник КОВА Руслан Кравченко, заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко, голова Фастівської РВА Владислав Литвин та заступник голови Павло Чемерис проінспектували роботу нового укриття подвійного призначення, що відкрили в Юрівському ліцеї Гатнянської громади Фастівського району.

Загальна площа укриття становить 725 м. кв., оснащена новітніми технологіями:

- сучасна протипожежна система;

- WIFI;

- пожежний щит;

- вогнегасники;

- сучасна системи вентиляції;

- водопостачання;

- каналізація;

- 6 санвузлів;

- 6 душових кабін;

- 2 окремі входи (один із них облаштований для осіб з особливими освітніми потребами);

- генератор потужністю 75 кВт.

Для комфортного та безпечного перебування в укритті, там розмістили запаси питної води, продуктів, медичних аптечок, ковдр, спальних мішків, розкладачок та карематів.