ГОЛОВА ФАСТІВСЬКОЇ РДА ВЛАДИСЛАВ ЛИТВИН ТА ГОЛОВИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРЕЗИДІЇ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Дата: 17.10.2023 15:29

Фото без опису16 жовтня голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав Литвин разом із сільськими, селищними, міськими головами Фастівського району взяли участь у Розширеному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України під головуванням Керівника Офісу Президента України Андрія Ярмака та заступника Керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби.

Чергове засідання Президії було присвячено питанням Київської області. Йшлося про розробку проектно-кошторисної документації відновлення житла, реалізацію програми відновлення зруйнованих приватних будинків, виплати відповідних компенсацій постраждалим власникам, розмінування територій.

Андрій Єрмак наголосив, що відбудова всіх постраждалих від війни регіонів – це ключовий елемент відновлення України загалом.

Незважаючи на всі труднощі, ми обов’язково переможемо та відбудуємо нашу країну!

Детальніше – на сайті Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України