ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВЛАДИСЛАВА ЛИТВИНА З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2023 09:53

Фото без описуШановні жителі Фастівського району!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

Щорічно в цей день вся Україна схиляє голови та вшановує світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, що віддали свої життя за справедливість та бажання жити у європейській країні.

З початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року українська нація щохвилини доводить світові, що слова Гідність і Свобода навіки закарбовані в нашому генетичному коді. Українці незламні, вільні, нескорені. Так було, є і буде!

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро дякую всім тим, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!Слава Україні! Слава її героям!

З повагою, голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав Литвин