ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЛАДИСЛАВА ЛИТВИНА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Дата: 25.11.2023 11:34

Фото без описуДорогі земляки! В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні.

Сьогодні Україна переживає важкі часи, бо на її територію вдерся російський агресор. І ведучи боротьбу з ворогом, ми вже по-іншому дивимося на події 1932–1933 років. Тоді теж була така ж справжня, і така ж неоголошена війна проти України. Тому сьогодні нам як ніколи потрібна єдність.

Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, кого забрала голодна смерть і запалімо свічу пам’яті за тими, хто став жертвами репресій тоталітарного режиму.

Вічна шана і незгасима пам’ять жертвам геноциду українського народу!

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо.

З повагою, голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав Литвин