УВАГА

Дата: 25.11.2023 20:36

Фото без описуЗа інформацією укргідрометцентру, 26-27 листопада 2023 року в Київській області очікуються складні погодні умови ІІ (помаранчевого) рівня небезпечності: сильні мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь; приріст снігового покриву 20-30 см, місцями 40-50 см; очікуються хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця; посилення вітру до 17-22 м/с, місцями до 25 м/с.

Складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств; порушення та припинення руху транспорту на дорогах.

Закликаємо бути обережними в ці дні і дотримуватися правил безпеки! Краще не плануйте дальні мандрівки на цей час. Потрібна максимальна увага та відповідальність як від водіїв, так і пішоходів.

Безпека понад усе!