ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2023 09:57

Фото без описуШановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України!

Це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку, може долучитися до захисту України в різних своїх можливостях, методах та допомозі. Це свято, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Нехай козацька мужність, дідівська гідність, батьківська мудрість надають Вам незламної сили волі та віри у власні сили, а оптимізм, спокій та впевненість завжди крокують поряд.

Бажаю Вам та Вашим родинам добробуту, миру та благополуччя. Зичу нових перемог, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя за нашу землю, за спокій нашого народу та майбутнє наших дітей!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою, голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав Литвин