У БАБИНЦЯХ КОШТОМ ФОНДУ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЗАКЛАД ОСВІТИ

Дата: 04.12.2023 17:10

Фото без описуУ Бучанському районі в селищі Бабинці відбудовують заклад загальної середньої освіти № 13. Відновлювальні роботи вже розпочали. Їх виконують за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

У закладі освіти навчаються 370 учнів. Під час окупації у 2022 році будівля школи зазнала значних пошкоджень: було зруйновано фасад, вибито вікна, двері, частково пошкоджено дах.

Капітальний ремонт передбачає покращення енергозбереження будівлі: утеплення фасадів і покрівлі, а також влаштування водостічної системи. Дерев’яні вікна замінять на двокамерні блоки. Відремонтують або замінять і вхідні ґанки з подальшим їх опорядженням, а сходи облаштують пандусами.

На об’єкті вже виконали демонтаж пошкоджених частин та провели бетонні роботи, облаштували монолітні конструкції. Наразі тривають покрівельні, фасадні й оздоблювальні роботи.