УЧАСНИКАМИ РОБОЧОЇ ГРУПИ "ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ" ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗДИ ДО БИШІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 08.12.2023 11:07

Фото без описуЗ метою забезпечення прозорості та доброчесності, здійснення контролю за належним використанням бюджетних коштів, у т.ч. виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, учасниками робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Фастівській районній державній адміністрації розпочато проведення оглядів пошкоджених внаслідок збройної агресії приватних будинків у Бишівській сільській територіальній громаді.

У період з 6 по 7 грудня 2023 року робочою групою було здійснено виїзди до сіл територіальної громади де проведено огляди пошкодженого майна громадян. В ході проведення оглядів суттєвих зауважень щодо якості виконаних робіт не виявлено.

На даний час робота на даному напрямку триває. Контроль та перевірка об’єктів відбудови будуть продовжені.