БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: В СЛАВУТИЧІ БУДУЮТЬ НОВЕ УКРИТТЯ ДЛЯ ДИТЯЧОГО САДКА «ТЕРЕМОК»

Дата: 26.12.2023 18:13

Фото без описуУ Славутичі на території дитячого садка №8 «Теремок» розпочалося будівництво нової захисної споруди. Роботи виконують за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Наразі на об’єкті ведуться земляні роботи та розробка котловану.

Загалом в укритті передбачено звести монолітні залізобетонні стіни, виконати гідроізоляцію, утеплення, зовнішнє і внутрішнє оздоблення приміщень. Також під’єднати водопостачання і каналізацію, встановити системи опалення.

Загальна площа приміщень складе 262,23 м2. Укриття стане надійним сховищем для всіх учасників освітнього процесу і дасть змогу безпечно відвідувати дошкільний заклад.

Сьогодні в дитячому садку функціонує 8 груп, де виховуються 102 дитини. У освітньому закладі також працює 50 працівників. Наразі  освітній процес дітей тимчасово організовано на базі закладу дошкільної освіти №1 «Калинка».