437 КОМАНД НА КИЇВЩИНІ ВЖЕ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ У «ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЛІГАХ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»

Дата: 10.01.2024 18:00

Фото без описуВ Київській області триває реєстрація шкільних команд для участі у спортивних змаганнях «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-опліч». Станом на 10 січня вже зареєструвалися 437 команд, які представляють 43 громади області.

Найбільше команд зареєструвалися для участі у змаганнях з волейболу – 159 команд та футзалу – 138 команд.
Для участі у змаганнях з баскетболу зареєстровано 105 команд, спортивного орієнтування – 19 та 16 команд з черліденгу.

Найбільш активними наразі є школи Яготинської, Білогородської, Макарівської та Ржищівської громад.

Реєстрація на 1-й етап триває до 1 лютого на офіційному сайті всеукраїнських змагань – scl.gov.ua.

Ігри будуть проводитися з 5 видів спорту: футзал, волейбол, баскетбол, спортивне орієнтування та черліденг. Змагання відбуватимуться на 5 різних рівнях: шкільному, територіальному, районному, обласному та всеукраїнському етапах.

Нагадаємо, що амбасадорами змагань від Київщини стали Аліна Акобія-Грушина – борчиня вільного стилю, дворазова чемпіонка та призерка чемпіонату Європи та світу та Володимир Товкис – ветеран війни, переможець міжнародних спортивних змагань з адаптивних видів спорту для ветеранів та військовослужбовців Invictus Games 2023.