ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЛАДИСЛАВА ЛИТВИНА З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2024 08:55

Фото без описуШановні мешканці Фастівського району!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України! 22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу, як свято національної єдності.

Це свято нагадує нам , що Україна не розділена на Східну і Західну, а що у нас – єдина держава і ми - єдиний народ.

Ми і досі щодня і щохвилини виборюємо нашу незалежність і свободу. І нам доводиться платити високу ціну, яка вимірюється людськими життями - і військових, і цивільних українців. Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками , перед дітьми, які втратили батьків. Світла і незабутня пам'ять всім полеглим!

Тож слава Україні, нашим захисникам та її народові! Хай береже нас Господь! Міцного здоров’я вам, шановні мешканці району, мирного неба над головою, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

НАША ЄДНІСТЬ - НАША ЗБРОЯ!

З повагою, голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав ЛИТВИН