СТАРТУВАВ НАБІР УЧАСНИЦЬ НА ПРОЄКТ "ДИТЯЧИЙ САДАЧОК НА ДОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ"

Дата: 23.01.2024 16:05

Фото без описуЗа ініціативи Міжнародної організації праці в області проводиться проєкт пілотування моделі організації дитячих садочків на дому, документування досвіду та розробки рекомендацій для подальшого поширення кращих практик.

До участі у ньому запрошуються жінки віком від 18 до 54 років, які проживають в Київській та Житомирській областях.

На основі конкурсного відбору буде обрано 30 учасниць, що приєднаються до першої когорти жінок-новаторок, які формуватимуть майбутнє сфери послуг догляду та розвитку дітей раннього віку на дому в Україні. Навчальний курс включатиме основні аспекти створення та розвитку бізнесу з догляду та розвитку дітей раннього віку на дому.

Після проходження курсу найвмотивованіші 5 учасниць отримають фінансову допомогу в гривневому еквіваленті (до 5 000 доларів США) кожна, для відкриття свого дитячого садка на дому.

Аби долучитись заповніть гугл-форму за посиланням

Заявки приймаються до 28 січня 2024 року.

Для запитань та роз’яснень звертайтеся за адресою: homebased.ececservices@gmail.com

Навчання і конкурс грантів проводиться в межах проєкту “Дитячий садочок на дому для дітей раннього віку” за ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) та впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком».