ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

Дата: 24.01.2024 08:50

Фото без описуПовне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «БЛАНШ» (ФГ «БЛАНШ»). Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 40313754. Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд.3, оф.126, контактний номер телефону: 0935115348, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: manager.blanche@gmail.com. Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 08642, Київська обл., Фастівський р-н, с. Порадівка, вул. Затишна 80.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для новоствореного об’єкта ІІ групи. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: діяльність ФГ «БЛАНШ», згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» планова діяльність не підлягають оцінці впливу на довкілля, висновок з ОВД відсутній.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): ФГ «БЛАНШ» спеціалізується на вирощуванні овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів (КВЕД є 01.13), а саме вирощуванні, зборі, фасуванні та сушці свіжих грибів - печериць. Вирощування відбувається в будівлі тепличного комплексу. Джерелами утворення забруднюючих речовин є: дві дизель-генераторні установки, холодильне обладнання,  котельня (три твердопаливних котли, які можуть працювати на паливних гранулах (пелета), вугіллі та дровах), склад вугілля, три інфрачервоних сушильних камерах ANV 100, млинок для подрібнення печериць, а також мехмайтерня. Відомості щодо видів та обсягів викидів: неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) - 0,3304 т/рік, оксид вуглецю - 2,527 т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) – 0,962 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 1,01184 т/рік, метан – 0,029 т/рік, вуглецю діоксид  632,451 т/рік, азоту (1)оксид [N2О] - 0,0248 т/рік, сірки діоксид  0,123052 т/рік, аміак – 0,00042 т/рік, фреони - 0,01772 т/рік, свинець та його сполуки (у перерахунку на свинець) - 0,00012 т/рік, ртуть та її сполуки (у перерахунку на ртуть) - 0,0000076 т/рік, нікель та його сполуки (у перерахунку на нікель) – 0,00021 т/рік, арсен та його сполуки ( у перерахунку на арсен) – 0,00016 т/рік, хром та його сполуки (у перерахунку на триоксид хрому) – 0,0007 т/рік, мідь та її сполуки (у перерахунку на мідь) – 0,00023 т/рік, цинк та його сполуки (у перерахунку на цинк) – 0,00031 т/рік, залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) – 0,0002 т/рік, манган та його сполуки (у перерахунку на діоксид мангану) – 0,00002 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: не встановлюються для об’єкту ІІ групи. Перелік заходів щодо скорочення викидів: не передбачаються, відсутні перевищення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству; для речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства,  встановлюються  величини масової витрати.

Із зауваженнями та пропозиціями щодо дозволу на викиди по зазначеному промисловому майданчику звертатись в Київську обласну військову адміністрацію (Київську обласну державну адміністрацію) (01196, м. Київ, площа Лесі Українки, буд. 1, телефон: (044) 286-84-11, e-mail: doc@koda.gov.ua, zvern@koda.gov.ua).

Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди.