ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 29.01.2024 09:14

Фото без описуШановні фастівчани!
Сьогодні, 29 січня, українська громадськість відзначає день пам’яті героїв Крут. Подвиг студентів, які полягли у бою на Чернігівщині 1918 року, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну. Вони призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України, що дало можливість евакуювати уряд Української Народної Республіки і продовжити переговори, які завершилися підписанням Брестського миру.

Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи. Нехай їхній приклад надихає нас на невтомну працю задля вільного та гідного життя нашого народу у своїй суверенній державі!

Схиляємо в цей день голови в глибокій скорботі та пошані перед світлою пам’яттю загиблих молодих патріотів. Вони завжди залишаться героями та взірцем для прийдешніх поколінь. Світла і вічна пам’ять героям Крут!

З повагою, голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав ЛИТВИН