ЗАЛИШАЄМОСЯ ГІДНИМИ СВОЇХ ГЕРОЇВ

Дата: 20.02.2024 16:17

Фото без опису4Шановні жителі району!

Цьогоріч, 20 лютого, уже вдесяте в умовах війни з рф, що спричинила десятки тисяч жертв, Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні – перших загиблих за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб у рази більший за розміром північно-східний сусід не поглинув нашу державу і не знищив нашу державність.

Небесна Сотня стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.

Це – Герої, які віддали своє життя за всіх нас, за загально-людські цінності, за захист прав людини.

Скільки б не пройшло часу, назавжди у наших серцях залишиться пам'ять і скорбота за всіх, хто віддав життя, захищаючи рідну землю від агресора. Відтак вклоняємося низько до землі Героям сьогодення , які змінили хід історії України.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідного краю!

Залишаємося гідними своїх Героїв!

З повагою, голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав ЛИТВИН