ПРЕЗИДЕНТ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКІЙ ДАВ ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЮ 25 ЛЮТОГО В ЯКІЙ ВІДПОВІВ НА ВАЖЛИВІ ЗАПИТАННЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Дата: 26.02.2024 13:40

Фото без описуОсновні теми форуму - досягнення українських цілей у війні, розвиток Сил оборони й безпеки України, робота українського оборонно-промислового комплексу, забезпечення економічного зростання та інтеграції України до світових ринків, реалізація Української формули миру, гарантії безпеки для України та захист життів наших людей.

«Щодо саміту. Ми вважаємо, що це дуже правильно – посилюватися на полі бою, і це залежить від нас, нашого виробництва та від наших партнерів. І так само дуже правильно посилюватися дипломатично. Ми не хочемо, щоб нам нав’язували будь-які формати перемовин, будь-які формули миру країни, які сьогодні не тут, не у війні. Дуже важливо, що ініціатива може йти тільки від України», – наголосив Глава держави.

Єдність суспільства та його консолідація в боротьбі за нашу Перемогу – головна мета в умовах воєнного стану!