ВІДБУЛИСЯ ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ

Дата: 13.04.2024 17:53

Фото без опису13 квітня у Фастівському районі на базі Боярського академічного ліцею «Гармонія» Боярської міської ради у рамках проведення ІІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулися фінальні змагання з баскетболу серед дівчат.

На адресу присутніх лунали щирі й теплі слова вітання від заступника голови Київської обласної державної адміністрації Жанни Осипенко, голови Фастівської районної державної адміністрації Владислава Литвина, начальника відділу гуманітарного розвитку Фастівської районної державної адміністрації  Тетяни Раджабової та районного амбасадора змагань Вячеслава Отрішка.

За право взяти участь в обласному етапі змагалися команди Кожухівської гімназії, Фастівського ліцею № 1, «Тейваз» Боярського академічного ліцею «Гармонія», «Альфа» Гатненського ліцею, «Либідь» Новосілківського академічного ліцею «Ерудит».

У результаті запеклої боротьби, перемогу здобула команда Фастівського ліцею 1.

Дякуємо за участь фіналістам! Команді-переможниці бажаємо гідно презентувати наш район на обласному етапі змагань!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_kyivregion