ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 26.04.2024 11:46

Фото без опису26 квітня заступник голови адміністрації Наталія Сперкач, начальник та працівники управління соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації зібрались біля пам’ятного знаку, щоб згадати події тих часів та віддати данину вдячності ліквідаторам аварії на ЧАЕС, завдяки яким вдалося зупинити одну з наймасштабніших техногенних катастроф у світі.

Життя триває… І цим ми зобов’язані Героям Чорнобиля, які ціною власного життя та здоров’я подолали найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття. Вони врятували нас, вони врятували планету. Але, на превеликий жаль, більшості з них вже немає з нами. Вічна пам’ять та низький уклін загиблим ліквідаторам. Нехай ніколи не повториться Чорнобильська трагедія.