ВАКАНСІЯ

Дата: 30.04.2024 15:57

Фото без описуФастівська районна державна адміністрація шукає у свою команду прес-секретаря.

Завдання, які очікують:

• Здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури в районі.

• Підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів щодо розвитку суспільно-політичної ситуації в районі, діяльності суб’єктів громадсько-політичного життя.

• Здійснення підготовки оперативної інформації про основні події в районі та діяльності райдержадміністрації.

• Наповнення інформаційними матеріалами сторінки райдержадміністрації в соціальній мережі Facebook, Telegram та на офіційному веб-сайті адміністрації. Висвітлення діяльності райдержадміністрації в місцевих ЗМІ.

• Організація роботи, спрямованої на забезпечення прозорості та відкритості діяльності райдержадміністрації, а також реалізація права кожного на доступ до публічної інформації згідно з чинним законодавством України.

• Поширення офіційної інформації районної державної адміністрації згідно законодавства, розміщення у засобах масової інформації, на веб-сайтах статистичної, соціологічної, правової, довідкової та іншої актуальної інформації, наданої структурними підрозділами райдержадміністрації, підпорядкованими організаціями та обласними структурами.

• Забезпечення інформування населення через засоби масової інформації  щодо змісту Послань Президента України до Верховної Ради України, Програм діяльності Уряду, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України з питань внутрішньої та зовнішньої політики,розпоряджень голови облдержадміністрації, голови райдержадміністрації.

• Висвітлення в засобах масової інформації участі керівництва районної державної адміністрації у круглих столах, гарячих лініях, підготовка в межах своїх повноважень інформаційно-аналітичних матеріалів до брифінгів, прес-конференцій, круглих столів.

Ви нам підходите, якщо:

• комунікативні та ініціативні;

• можете працювати самостійно та в команді;

• уважні до деталей.

Обов’язкові вимоги:

• громадянство України;

• вища освіта, не нижче бакалавра, молодшого бакалавра;

• вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці:

• відповідно до вимог чинного законодавства.

Умови відбору та призначення на посаду:

• призначення на посаду строкове до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не більше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Ми чекаємо на резюме кандидатів (приклад форми ( .docx , 14.20 Кб ))  на електронну адресу kadr_frda@fastivska-rda.gov.ua

За результатами опрацювання резюме, ми відберемо ті, які відповідають нашому запиту, та запросимо відібраних кандидатів на співбесіду.