Фастівська Районна Державна Адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

КРУГЛИЙ СТІЛ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАЦІ

Дата: 01.05.2024 13:48
Кількість переглядів: 58

Фото без опису

З нагоди відзначення Дня охорони праці 30 квітня 2024 року в приміщенні Фастівської районної державної адміністрації відбувся захід в форматі круглого столу, на якому було обговорено актуальні питання у сфері охорони праці в умовах воєнного стану.

У заході взяли участь представники Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, а саме: Захарчук Юрій Миколайович (головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці центрального напрямку управління інспекційної діяльності у Київській області) та Шандурська  Вікторія Станіславівна (головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області). Також були долучені до участі в даному заході представники ГУ Пенсійного фонду України у Київській області, Фастівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області, Фастівської районної державної адміністрації, управління соціальної та ветеранської політики Фастівської РДА, управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, Фастівської філії Київського обласного центру зайнятості, територіальних громад та фахівці з охорони праці підприємств Фастівського району.

Представники від Держпраці наголосили, що в  суспільстві має зростати усвідомлення того, що поліпшення умов праці та її безпека одночасно зберігають здоров’я працівників і підвищують продуктивність праці, інвестиційну привабливість держави.

Роз’яснили норми законодавства з питань охорони праці та трудового законодавства. Акцентували увагу на легалізації робочих місць, проведені медичних оглядів тощо.  Зважаючи на важливість створення безпечних умов праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань всім керівникам необхідно зосередити свої зусилля на виконанні вимог Конституції України та чинного законодавства. Важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві - це запорука збереження здоров’я та життя працівників.

Також було акцентовано увагу на залучені вузькопрофільних спеціалістів та атестації робочих місць за умовами праці.

Присутні фахівці з охорони праці мали нагоду отримати відповіді на запитання, поспілкуватися, обмінятися досвідом.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень