ОБЕРЕЖНО, ШАХРАЇ!

Дата: 21.05.2024 15:09

Фото без описуШановні жителі Фастівського району, керівники підприємств, установ та організацій, представники бізнесу!

Повідомляємо, що від імені керівництва Фастівської районної державної (військової) адміністрації надходять письмові звернення, сповіщення та телефонні дзвінки до керівників підприємств, установ та організацій з проханням перерахувати кошти на благодійну допомогу підрозділам ЗСУ.

Звертаємо увагу, що Фастівською районною державною (військовою) адміністрацією не відкрито жодних благодійних зборів і всі ці звернення є злочинними діями шахраїв!

Просимо вас бути уважними та обережними і не перераховувати кошти на сумнівні рахунки!

У випадку, якщо ви стали жертвою шахрайства – звертайтеся до територіальних органів Національної поліції.