БАЙДАРОЧНИКИ КИЇВЩИНИ ЕФЕКТНО ВІДКРИЛИ ВЕСЛУВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Впевнено розпочали новий змагальний рік представники Київщини у веслуванні на байдарках і каное. На Кубку України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, який відбувся 15–19 квітня в Умані, а також у межах всеукраїнських юніорських змагань, команда області продемонструвала високий рівень підготовки та амбіції на сезон.
Двічі володаркою Кубка України з веслування на байдарках та каное стала Варвара Семикіна. Також в активі збірної ще дві бронзові медалі.
Загалом медальний актив спортсменів Центру олімпійської підготовки Київщини під керівництвом головного тренера збірної області Юрія Лисяного склав чотири нагороди.
Зокрема, Варвара Семикіна здобула «золото» у байдарці-двійці на дистанції 500 метрів, а також стала переможницею у складі байдарки-четвірки на цій же дистанції. Окрім цього, спортсменка виборола «бронзу» в байдарці-одиночці на 200 метрів.
Ще одну бронзову медаль до скарбнички команди додав Владислав Лисяний, який фінішував третім у байдарці-двійці на дистанції 200 метрів.

