ПРЕДСТАВНИКИ КИЇВЩИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ФОРУМУ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ

Дата: 28.04.2026 16:30
Кількість переглядів: 8

Фото без опису

Представники Київської області взяли участь у Національному форумі життєстійкості, що відбувся минулого тижня у Києві.

Подію було організовано Міністерством соціальної політики, сім’ї та єдності України спільно з Координаційним центром з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України за підтримки ЮНІСЕФ в Україні та Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні. Форум життєстійкості відбувся за участі Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко, Міністра соціальної політики, сім’ї та єдності України Дениса Улютіна, голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей та керівника програм у сфері охорони здоров’я Бюро ВООЗ в Україні Діна Кейрнса.

Загалом в Україні людям допомагають 286 центрів життєстійкості, з яких 26 працюють у Київській області. Це спеціальні безбар’єрні простори, створені в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи Першої леді України Олени Зеленської. Тут щодня надають безоплатну допомогу тисячі фахівців — психологів, соціальних працівників і арттерапевтів, підтримуючи переселенців, ветеранів та їхні родини, дітей і людей старшого віку.

Під час форуму Центр життєстійкості відзначили кращі практики на місцях. Зокрема, Центр життєстійкості Бишівської громади отримав нагороду за щиру та плідну роботу в межах програми ментального здоров’я «Ти як?».

Фото без опису Фото без опису 

Фото без опису Фото без опису 

Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень