«РУХ БЕЗ БАР’ЄРІВ»: ЯКІ ЗМІНИ ВІДБУЛИСЯ У МУЗЕЇ МІСТА СЛАВУТИЧА ТА ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АЕС

Дата: 07.05.2026 15:24
Кількість переглядів: 4

Фото без опису

Музей міста Славутича та Чорнобильської АЕС змінюється у межах проєкту «Рух без бар’єрів», перетворюючись на простір, у якому кожен відвідувач може почуватися комфортно та впевнено.

Сьогодні у будівлі вже реалізовано низку безбар’єрних рішень. Відвідувачів зустрічають нові вхідні двері, а пандус і сходи з поручнями забезпечують зручний та безпечний доступ. У приміщенні прибрали пороги, які раніше розділяли простір, а внутрішній ліфт відкрив можливість безперешкодно дістатися другого поверху.

Для людей із порушеннями зору встановили мнемосхеми, які допомагають краще орієнтуватися у музеї. Також відновлено центральний фасад будівлі та впорядковано прилеглу територію.

Комфортнішою стала й внутрішня інфраструктура музею. Відремонтовані приміщення та модернізована система опалення створюють затишну атмосферу для відвідувачів. Нові внутрішні двері й сучасне мультимедійне обладнання роблять експозиції більш доступними, динамічними та інтерактивними. Наразі триває ремонт вбиралень, аби вони також відповідали принципам безбар’єрності та були зручними для всіх.

«Рух без бар’єрів» – флагманський проєкт Міністерства розвитку громад та територій України втілюється в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Він охоплює 15 пілотних громад, де створюються безбар’єрні маршрути. На сьогодні це Київ, Одеса, Дніпро, Житомир, Тернопіль, Львів, Рівне, Чернівці, Полтава, Вінниця, Славутич, Кропивницький, Буча, селища Опішня та Бородянка.

Фото без описуФото без опису

Фото без опису 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень