Фастівська Районна Державна Адміністрація
Київська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Сперкач Наталія Василівна

Сперкач Наталія Василівна народилася 11 червня 1971 року у селі Червона Мотовилівка Фастівського району Київської області.

Має вищу освіту. З 1988 року по 1994 рік навчалась в Українському державному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю російська мова та література. З 1999 року по 2001 рік навчалась у Переяслав-Хмельницькому педагогічному інституті ім. Г. С. Сковороди за спеціальністю англійська мова та зарубіжна література. У 2010 році закінчила Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю Державне управління. У 2016 році закінчила Білоцерківський національний аграрний університет за спеціальністю менеджмент організацій та адміністрування.

З 15 серпня 1994 року по 06 жовтня 2003 року працювала вчителем російської мови та літератури, англійської мови у Мотовилівськослобідській загальноосвітній школі.

З 06 жовтня 2003 року по 24 листопада 2020 року працювала на посаді Червономотовилівського (Мотовилівського) сільського голови.

З 26 листопада по 10 грудня 2020 року – староста Мотовилівського старостинського округу  Фастівської міської ради.

14 липня 2021 року призначена на посаду начальника відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Фастівської райдержадміністрації.

27 серпня 2021 року призначена заступником голови Фастівської райдержадміністрації.

Одружена. Має сина.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень