Тюрін Віктор Іванович

Народився 24 січня 1974 року в с.Ходорків, Попільнянського району Житомирської області.

Закінчив у 1996 році Київський військовий  інститут управління та зв’язку, у 2003 році  Національну академію оборони України.

З  1996 року по 2009 рік проходив службу на офіцерських посадах у військових частинах Збройних Сил України.

З 2009 року по 2015 рік проходив службу на офіцерських посадах в управлінні військ зв’язку штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

У 2014 році приймав безпосередню участь в проведенні антитерористичної операції на території у Донецької та Луганської областей.

З 2015 року до грудня 2017 року був начальником відділу організації зв’язку – заступником начальника військ зв’язку та інформаційних систем штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

З грудня 2018 року по січень 2020 року працював завідувачем сектору з питань цивільного захисту населення Фастівської районної державної адміністрації.

З січня 2020 року до жовтня 2020 року працював головним спеціалістом з питань цивільного захисту населення та захисту довкілля Фастівської районної державної адміністрації.

З жовтня 2020 року до серпня 2021 року - заступник голови Фастівської райдержадміністрації.

16 серпня 2021 року призначений першим заступником голови Фастівської райдержадміністрації.

Одружений. Має двох дітей.