24 Березня, 2021 р., 17:01
На Київщині продовжується розбудова та модернізація інфраструктури в рамках Президентської програми «Велике будівництво».
23 Березня, 2021 р., 16:33
У зв’язку із встановленням «червоного рівня» епідемічних показників на території Київської області, затвердженого рішенням ТЕБ та НС Фастівська державна податкова інспекція тимчасово припиняє прийом громадян, надаючи адміністративні послуги виключно в онлайн-режимі.
19 Березня, 2021 р., 17:36
Відповідно до рішення засідання постійної комісії Фастівської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою запобігання поширенню на її території гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Фастівського району з 00:00 годин 21 березня 2021 року до 24:00 годин 09 квітня 2021 року заборонено:
19 Березня, 2021 р., 11:26
Відсутність ДНЗ в селі призводить до неналежного дошкільного виховання дітей, тому реалізація даного проєкту є дуже важливою для всієї Пірнівської територіальної громади, адже 80 дітей, що проживають у Лебедівці, вимушені щодня їздити на навчання в інші села й міста, зокрема до Вишгорода чи Києва.
18 Березня, 2021 р., 11:54
В Україні продовжується робота над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору. Після презентації напрацювань експертів розпочався етап громадського обговорення проєкту Стратегії.
18 Березня, 2021 р., 09:02
Як повідомляє офіційна Facebook-сторінка програми Президента «Велике будівництво», в Україні триває установка комплексів зважування вантажного транспорту в русі (WiM, Weight in motion). На даний момент роботи проходять, зокрема, у Дніпропетровській області на км 186 + 237 дороги М-04 недалеко від транспортної розв’язки, що веде до міста Кам’янське.
18 Березня, 2021 р., 08:59
12 березня Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) провів зустріч з керівництвом Укравтодору щодо розробки та впровадження Плану антикорупційних заходів для дорожньої галузі. Про це повідомляє Укравтодор на своїй сторінці у Facebook.
17 Березня, 2021 р., 15:21
Фастівське районне управління Держпродспоживслужби  в Київській області доводить до вашого відома інформацію  стосовно виявлення
15 Березня, 2021 р., 14:31
Сьогодні, 15 березня, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, виконавчий директор регіональної філії «Південно-західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем Миронович, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, Коцюбинський селищний голова Сергій Даніш і заступник Бучанського міського голови Тарас Шаправський підписали меморандум про взаємопорозуміння та співробітництво щодо запровадження човникового руху в області.