31 Жовтня, 2022 р., 16:27
У Київській області тривають відновлювальні роботи об’єктів критичної інфраструктури, що були пошкоджені зокрема через ранкові ворожі удари. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
31 Жовтня, 2022 р., 16:18
«Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісес» презентував Збірку методичних матеріалів щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке постраждало від військової агресії РФ проти України.
31 Жовтня, 2022 р., 13:18
2 листопада 2022 року з 10.00 в приміщенні Гатненської сільської ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян начальник Фастівської районної військової адміністрації ВОЛКОВ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ! ОБОВ’ЯЗКОВИЙ попередній запис за телефоном (04565) 5-14-44!
30 Жовтня, 2022 р., 16:13
Своєчасна допомога хворому з інсультом у перші години має принципове значення і значно підвищує шанси на успішне лікування та одужання. Інсульт — це небезпечне порушення мозкового кровообігу, що вимагає невідкладного лікування, тому при перших ознаках інсульту необхідно викликати «швидку» (103) або – за крайньої необхідності – самостійно доставити пацієнта в лікарню. Знання базових правил першої домедичної допомоги теж може відіграти важливу роль у збереженні життя та здоров’я постраждалого.
30 Жовтня, 2022 р., 15:40
Дорогі працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства!
29 Жовтня, 2022 р., 16:15
Програма медичних гарантій продовжує працювати навіть під час війни. Пацієнти, як і раніше, можуть отримувати безоплатно медичну допомогу, за яку сплачує держава.
26 Жовтня, 2022 р., 18:43
На Київщині триває робота з підготовки до зимового періоду. Наразі вже підготовлено 754 пункти обігріву, що знаходяться в кожній із 69 громад області. Вони функціонуватимуть у період зниження температури повітря, можливого відключення електроенергії або опалення. У наявності як стаціонарні, так і мобільні пункти обігріву.
26 Жовтня, 2022 р., 13:48
Із початку повномасштабного вторгнення майже 67 тисяч жителів Київської області надали житло вимушеним переселенцям за програмою «Прихисток». Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба у своєму Telegram-каналі.
25 Жовтня, 2022 р., 10:19
26 жовтня 2022 року з 10.00 в приміщенні Калинівської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян начальник Фастівської районної військової адміністрації ВОЛКОВ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ!
25 Жовтня, 2022 р., 09:11
У кінотеатрах України 24 листопада відбудеться прем’єра українського повнометражного фільму «Область героїв». Фільм створює генеральний продюсер Олексій Комаровський у партнерстві з Київською обласною військовою адміністрацією та за сприяння Держкіно України.