07 Листопада, 2022 р., 10:35
Якщо людина отримала дві дози щеплення від коронавірусу понад рік тому, не слід розпочинати курс вакцинації заново. Потрібно просто зробити бустерне щеплення та подовжити захист від важкого перебігу хвороби.
07 Листопада, 2022 р., 10:28
3 листопада 2022 року, Верховна Рада України схвалила проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» у другому читанні та в цілому.
07 Листопада, 2022 р., 09:04
9 листопада 2022 року з 10.00 в приміщенні Чабанівської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян начальник Фастівської районної військової адміністрації ВОЛКОВ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ! ОБОВ’ЯЗКОВИЙ попередній запис за телефоном (04565) 5-14-44!
05 Листопада, 2022 р., 12:23
Для проведення широкої інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію серед населення необхідності звернення до психологів з метою отримання відповідної психологічної допомоги внаслідок збройної агресії рф проти України за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки було створено серію відеороликів під назвою «Скажи чесно, ти як?».
04 Листопада, 2022 р., 09:00
Шановні залізничники!
03 Листопада, 2022 р., 15:13
На залізничному вокзалі в місті Біла Церква продовжує роботу фотовиставка «Область Героїв».
03 Листопада, 2022 р., 13:31
Через обстріли російською федерацією об’єктів критичної інфраструктури України, зокрема й Київської області, необхідністю є економія електроенергії. В інфографіках Київської обласної військової адміністрації ви можете дізнатися рекомендації, як правильно споживати та економити електроенергію.
03 Листопада, 2022 р., 10:02
Шановні воїни-артилеристи, воїни-інженери, працівники Збройних Сил України, ветерани ракетних військ і артилерії, інженерних військ! Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем ракетних військ та артилерії, Днем інженерних військ!
01 Листопада, 2022 р., 20:18
У середу, 2 листопада, о 13:00 у Медіа Центрі Україна – Укрінформ відбудеться брифінг членів Експертної ради Міністерства культури та інформаційної політики з питань подолання наслідків русифікації та тоталітаризму.