18 Серпня, 2022 р., 10:47
Багато жителів Київщини, в тому числі і жителів Фастівського району, постраждали внаслідок бойових дій. Вони втратили буквально все, що накопичували роками. Домівки, майно та навіть усі засоби до існування. Однак, люди мають розуміти, що не залишились зі своїми проблемами сам на сам.
17 Серпня, 2022 р., 16:32
Дуже б хотілося відповісти, що він нарешті зник, але, на жаль, ще ні.
16 Серпня, 2022 р., 15:55
Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що  статтею 13 розд. І Закону України від 22.05.2003  №851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» cтрок зберігання електронних документів на електронних носіях інформації повинен бути не меншим від строку, встановленого законодавством для відповідних документів на папері. Статею 8 Закону України від 16.07.1999  № 996-XІV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» передбачено, що на власника або уповноважений орган (посадову особу), який здійснює керівництво підприємством відповідно до законодавства та установчих документів, покладено відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну, але не менше трьох років. Перелік типових документів, які створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів затверджений наказом Міністерства юстиції України від 12.04.2012 № 578/5 із змінами і доповненнями .
16 Серпня, 2022 р., 15:53
У господарствах Київської області триває збір урожаю. Вже намолочено понад 1 млн тонн урожаю зернових та зернобобових культур, зібраних із площі 342,92 тис. га. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
12 Серпня, 2022 р., 18:48
На території Фастівського району  запроваджується комендантська година  з 23:00 до 5:00 щодня.
12 Серпня, 2022 р., 15:16
17 серпня 2022 року з 10.00 в приміщенні Глевахівської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян начальник Фастівської районної військової адміністрації ВОЛКОВ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ! ОБОВ’ЯЗКОВИЙ попередній запис за телефоном (04565) 5-14-44!
12 Серпня, 2022 р., 10:14
12 серпня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху!
12 Серпня, 2022 р., 10:09
Станом на сьогодні в Київській області вже відчутне відновлення економічної діяльності. Бізнес все активніше повертається до роботи, з’являються нові підприємства та ФОПи. Про це повідомив у своєму відеозверненні голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
12 Серпня, 2022 р., 10:02
Фастівський відділ ГУ Держпродспожнвслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 27.07.2022 року №2022.2719-fup 2 стосовно виявлення бамбуку (несанкціонованого) у 3 товарах пластикового кухонного посуду, що експортувався і Іспанії (постачальник: МКГО CATAL IMPORTACIONBS. SL. Cira. Huercal Ovcra. s/n Pulpi (Almeria). 04640, Spain) до України (замовник: Eurosouvenir).
10 Серпня, 2022 р., 17:33
Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів.