30 Серпня, 2022 р., 09:12
В Україні триває війна, а одне з найважливіших завдань для держави це зберегти життя та здоров’я людей, зокрема, використовуючи об’єкти цивільного захисту, що в свою чергу потребує розбудови надійних укриттів, сховищ та бомбосховищ.
29 Серпня, 2022 р., 11:23
Сьогодні, 29 серпня, начальник Фастівської районної військової адміністрації Юрій Волков взяв участь у заході присвяченому Дню пам’яті захисників України.
26 Серпня, 2022 р., 11:44
Підготовка до зимового періоду триває на належному рівні. Відновлення пошкоджених об?єктів йде згідно з графіком. Про це повідомив у своєму відеозверненні голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
25 Серпня, 2022 р., 14:30
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області (далі – Головне управління) звертає увагу населення стосовно поширенні в країні захворюваності тварин на сказ та інформує, що на Київщині ситуація щодо вказаних захворювань стабільна та контрольована.
24 Серпня, 2022 р., 08:07
Шановні жителі Фастівщини!
23 Серпня, 2022 р., 08:41
Шановні жителі Фастівського району!
22 Серпня, 2022 р., 14:02
Щоб посилити українську армію та зберегти життя тисяч військових, Генштаб ЗСУ, Міністерство цифрової трансформації, Держспецзв'язку та UNITED24 реалізують проєкт "Армія дронів"!
22 Серпня, 2022 р., 13:50
Наша сила в наших голосах та ідеях, у вмінні знаходити рішення та не опускати руки, прагнути, захищати, виборювати та перемагати! Тож всі ми, хто зараз разом, пліч-о-пліч, кожного дня обробляє тисячі запитів про допомогу, працює в тилу та боронить нашу Батьківщину і є та рушійна СИЛА, яка зветься НАЦІЯ!
22 Серпня, 2022 р., 13:48
17 серпня 2022 року начальником управління соціального захисту населення Фастівської районної військової адміністрації Валентиною Пергою була проведена зустріч з заступником начальника відділу обслуговування громадян №16 (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Інною Халабурдою.
18 Серпня, 2022 р., 11:08
Наступив час збирання грибів. Але війна в Україні внесла серйозні корективи в наше життя, тому вирушати в ліс категорично заборонено!