17 Листопада, 2022 р., 16:09
В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ФАСТІВСЬКОЇ РВА ВИЗНАЧЕНО ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОСІБ З НАСТУПНИХ ПИТАНЬ:
16 Листопада, 2022 р., 15:48
Діабет – це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну (гормону, який регулює рівень цукру (глюкози) у крові) або ж організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін.
16 Листопада, 2022 р., 14:18
До 1 грудня 2022 року продовжено строк подання внутрішньо переміщеними особами заяв на отримання допомоги на проживання до органів соціального захисту населення чи засобами поштового зв’язку, якщо такі заяви були подані засобами Порталу Дія до 30 квітня 2022 року та допомога не була ними отримана.
16 Листопада, 2022 р., 14:12
Як правильно підготуватися до зими - корисні поради!
16 Листопада, 2022 р., 10:10
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
14 Листопада, 2022 р., 16:42
Попередити розвиток діабету 1 типу неможливо, адже причини його появи досі не вивчені до кінця. Профілактика ж діабету 2 типу полягає у простих заходах із підтримання здорового способу життя.
14 Листопада, 2022 р., 14:36
Окупанти рф продовжують завдавати ударів по об’єктах критичної інфраструктури в різних областях України, таким чином намагаючись залишити жителів без світла й тепла. Наразі багато мешканців приватних старих будинків використовують пічне опалення.
14 Листопада, 2022 р., 14:27
Відтепер у сервісних центрах Пенсійного фонду України доступна нова функція — шеринг цифрового паспорта громадянина України (ID-картки) в застосунку Дія. Це дозволить зекономити час на отримання послуги і дасть змогу уникнути помилок, які можливі під час заповнення документів вручну.
14 Листопада, 2022 р., 14:26
Головне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що у разі якщо за результатами автоматизованого моніторингу платник, яким складено податкову накладну/розрахунок коригування, відповідає хоча б одному критерію ризиковості, реєстрація таких ПН/РК зупиняється.