26 Вересня, 2023 р., 08:46
Відповідну постанову було прийнято на засіданні Уряду. Вона передбачає передачу від Мінреінтеграції до МВС повноважень із координації розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
25 Вересня, 2023 р., 11:47
26 вересня 2023 року з 10.00 в приміщенні Боярської міської ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян заступник голови Фастівської районної державної адміністрації СПЕРКАЧ НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА!
20 Вересня, 2023 р., 15:41
З 1 по 31 жовтня в Україні відбудеться «Вікі любить пам’ятки» 2023 – найбільший фотоконкурс об’єктів української культурної спадщини. Цьогоріч він пройде вже дванадцятий раз. Метою кампанії є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.
19 Вересня, 2023 р., 09:12
Громади Київщини вже отримали 38 шкільних автобусів для підвезення дітей до закладів освіти. У співфінансуванні державного та місцевих бюджетів усього закуплять 45 одиниць.
19 Вересня, 2023 р., 08:57
21 вересня 2023 року з 10.00 в приміщенні Чабанівської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Чемерис Павло Сергійович!
16 Вересня, 2023 р., 14:09
За дорученням Президента України відбулося розширене засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Президента Андрія Єрмака. Такий захід удруге провели в новому форматі безпосереднього спілкування з представниками територіальних громад регіонів нашої країни – цього разу Харківської області.
15 Вересня, 2023 р., 12:58
ФДМУ виставив на приватизацію Український дім фарфоро-фаянсової промисловості.
14 Вересня, 2023 р., 10:59
За напрямом дотація фізичним особам за утримання корів молочного та молочно-м’ясного напряму продуктивності на територіях, на яких велися бойові дії, отримувачами коштів обласного бюджету є зареєстровані в Київській області фізичні особи – власники корів.
08 Вересня, 2023 р., 18:53
8 вересня в адмінприміщенні рад пройшла робоча зустріч у форматі відкритого діалогу  з представниками фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Фастівщини.
04 Вересня, 2023 р., 15:53
Фастівська районна державна адміністрація шукає у свою команду головного спеціаліста відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Фастівської районної державної адміністрації.