04 Грудня, 2023 р., 17:10
У Бучанському районі в селищі Бабинці відбудовують заклад загальної середньої освіти № 13. Відновлювальні роботи вже розпочали. Їх виконують за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
01 Грудня, 2023 р., 11:36
З метою забезпечення прозорості та доброчесності, здійснення контролю за належним використанням бюджетних коштів, у т.ч. виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, учасниками робочої групи «Прозорість і підзвітність» проводиться вивчення та аналіз тендерних процедур, проведених територіальними громадами району за поточний період 2023 року.
27 Листопада, 2023 р., 15:03
Збільшуємо кількість техніки для розчищення автошляхів Київщини. Станом на 13:30 для дотримання безпеки дорожнього руху на автодорогах загального користування Київської області задіяна 241 одиниця техніки. Також працюють 314 працівників. З початку негоди вже використано понад 8,1 тонни протиожеледних матеріалів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
27 Листопада, 2023 р., 11:14
28 листопада 2023 року з 10.00 в приміщенні Бишівської сільської ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян заступник голови Фастівської районної державної адміністрації СПЕРКАЧ НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА! ОБОВ’ЯЗКОВИЙ попередній запис за телефоном (04565) 5-14-44!
25 Листопада, 2023 р., 20:36
За інформацією укргідрометцентру, 26-27 листопада 2023 року в Київській області очікуються складні погодні умови ІІ (помаранчевого) рівня небезпечності: сильні мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь; приріст снігового покриву 20-30 см, місцями 40-50 см; очікуються хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця; посилення вітру до 17-22 м/с, місцями до 25 м/с.
25 Листопада, 2023 р., 11:34
Дорогі земляки! В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні.
17 Листопада, 2023 р., 14:16
З метою вирішення проблемних питань членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України, а також сприяння у формуванні та реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення зазначеної категорії осіб, у 2019 році строком на 2 роки при Мінветеранів була утворена рада родин загиблих (далі – Рада), як постійно діючий, консультативно-дорадчий, колегіальний орган. Наказом Мінветеранів від 06 листопада 2023 року №279 затверджено оновлену редакцію Положення про Раду родин загиблих та наразі здійснюються заходи щодо формування її нового складу. Відповідно до Положення про Раду родин загиблих, пропозиції щодо кандидатур для включення до складу Ради подаються до Мінветеранів на підставі рішення зборів (з’їзду) громадських об’єднань, які представляють інтереси членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і захисниць України, яке оформлюється відповідним протоколом. Кандидатом в представники може бути висунута особа, яка має досвід роботи у сфері соціального захисту членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України або освіту в галузі права.
16 Листопада, 2023 р., 16:00
16 листопада голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав Литвин прийняв участь у пленарному засіданні 10 чергової сесії Фастівської районної ради, що пройшла під головуванням голови Фастівської районної ради Віктора Веремейчика.