Фастівська Районна Державна Адміністрація
Київська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

07 Грудня, 2021 р., 08:29
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, такі фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати, як частина суми процентів, сплачених цим платником за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до ст. 175 ПКУ.
07 Грудня, 2021 р., 08:06
Останнім часом помітно різке збільшення кількості виїздів служби порятунку на пожежі. Як це не сумно, проте роками склалася така ситуація, що осінньо-зимовий період особливо багатий на подібні події саме в приватному житловому секторі. У чому причина? Статистика показує, що 90% пожеж в холодну пору року відбувається унаслідок домовласників, а саме:  - несправність печей і димарів;  - порушення правил експлуатації печей на твердому паливі;  - експлуатація саморобних електричних печей і обігрівачів з відкритими спіралями для опалювання приміщень.  Щоб не повторювати приклади минулої зими, а також не допустити пожежі у своєму будинку, ще раз уважно огляньте своє житло і виконайте, якщо з якої-небудь причини ще цього не зробили, нескладні заходи, які збережуть Вас від всепоглинальної вогненної стихії.  1. Очистіть димар від сажі.  2. Поштукатурте і побіліть димар, трубу, піч.  3. Очистіть від горючих матеріалів горищне приміщення.  4. Не допускайте перегартовування печі.  5. Не залишайте піч, що топиться без нагляду і не доручайте нагляд за нею малолітнім дітям.  6. Перед топковим отвором встановіть металевий лист розміром 50х70 см.  7. Не допускайте розпалювання печей за допомогою ЛЗР та ГР.  8. Не використовуйте для опалювання приміщень печі та обігрівачі з відкритими спіралями.  9. Не допускайте куріння в ліжку, особливо в нетверезому стані.  Шановні жителі Фастівського району, хай ніяка стихія не залишить Вас без тепла і затишку домівки. Бережіть життя та житло від пожеж ! 
07 Грудня, 2021 р., 08:05
В рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” в Київській області триває реконструкція басейну в м. Славутич та будівництво басейну в м. Кагарлик.
07 Грудня, 2021 р., 08:04
На Київщині проклали 98,5% асфальту запланованого на 2021 рік. Йдеться про 80,7 км нового дорожнього покриття.
03 Грудня, 2021 р., 20:28
Місцеве самоврядування – це важлива частина системи влади в Україні. Передусім, вона пов’язана із повсякденним життям людей і відіграє велику роль у їх гуртуванні.
03 Грудня, 2021 р., 16:15
Триває капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С101612 Обухів – /Мала Вільшанка – Сущани/ – через Ленди, Степок км 0+000 – км 4+500. Роботи ведуться в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
03 Грудня, 2021 р., 08:12
Завершено капітальний ремонт дитячого садка «Веселка»  в Обухові. Роботи тривали в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
03 Грудня, 2021 р., 08:11
В межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» цього року оновлено автомобільну дорогу Р-01 Київ – Обухів загальною протяжністю 20,3 км від Столичного шосе до виїзду на трасу Н-01 Київ – Знам’янка.
02 Грудня, 2021 р., 12:14
Сьогодні, 02 грудня, голова райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович взяв участь в 5-й черговій сесії Фастівської районної ради VIII скликання. З 42 обраних депутатів в сесії прийняли участь 34 обранці, а також перший заступник голови райдержадміністрації Тюрін Віктор Іванович, заступники Сперкач Наталія Василівна та Куделя Олександр Іванович.  На початку засідання депутатам районної ради вручили відзнаки та подарунки до Дня місцевого самоврядування. На пленарному засіданні було розглянуто 11 питань порядку денного, а саме: про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони публічної безпеки та порядку на території обслуговування Фастівського районного управління поліції ГУНП в Київській області; про затвердження районної Програми профілактики та протидії злочинності у Фастівському районі на 2021-2023 роки "Безпечна Фастівщина"; про затвердження звіту про виконання районного бюджету Фастівського району за 9 місяців 2021 року; про внесення змін до заходів по реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівського району на 2021 рік; про районний бюджет Фастівського району на 2022 рік; про внесення змін до рішення Фастівської районної ради «Про районний бюджет Фастівського району на 2021 рік» та інші. По всім піднятим питанням були прийняті рішення.
01 Грудня, 2021 р., 17:05
Сьогодні, 01 грудня, голова райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович взяв участь в урочистому відкритті приймального відділення Фастівської центральної районної лікарні, будівництво якого відбулось в межах програми Президента України Зеленського Володимира Олександровича “Велике будівництво”.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень