24 Липня, 2023 р., 15:20
До 32-ї річниці Незалежності України оголошено Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації», що відбудеться вже втретє.
21 Липня, 2023 р., 13:51
Розпочав свою роботу Контакт-центр Головного управління ПФУ у Київській області – єдина безкоштовна «гаряча телефонна лінія».
18 Липня, 2023 р., 10:54
20 липня 2023 року з 10.00 в приміщенні Бишівської сільської ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Чемерис Павло Сергійович!
18 Липня, 2023 р., 10:48
В зв'язку з проведенням ремонтних робіт (асфальтування проїжджої частини) на залізничному переїзді, який розташований в смт. Глеваха по вул. Ботанічна, 1-в (886км ПК2 залізничної колії перегону Боярка -Васильків-1, зупиночна платформа «Глеваха»), з метою забезпечення безпеки руху поїздів та автотранспорту, Київська дистанція колії «Південно-Західної залізниці» по­відомляє про тимчасове закриття руху автотранспорту на даному залізничному переїзді 19, 20 липня 2023р. з 09год. 00хв. до 18год. 00хв.
17 Липня, 2023 р., 10:46
19 липня 2023 року з 10.00 в приміщенні Чабанівської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян голова Фастівської районної державної адміністрації Литвин Владислав Володимирович!
13 Липня, 2023 р., 14:50
З метою створення безпечних умов для навчання та праці учасників освітнього процесу в 2023/2024 навчальному році, розпорядженням Фастівської районної державної адміністрації від 30 червня 2023 року № 102-В «Про робочу моніторингову групу з огляду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти Фастівського району щодо їх готовності до використання за призначенням» утворено робочу моніторингову групу, до складу якої введено працівників райдержадміністрації, представників Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, керівників місцевих органів управління освітою територіальних громад Фастівського району.
13 Липня, 2023 р., 08:16
Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко долучився до всеукраїнської акції «Твоя кров може воювати. Стань донором». Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
12 Липня, 2023 р., 15:50
Що таке сексуальне насильство щодо дитини? Які його прояви? Які є поради для батьків? Що робити вчителю/льці, якщо є підозра, що дитина постраждала від сексуального насильства? Де отримати допомогу?
12 Липня, 2023 р., 13:18
Дія.Освіта призначена для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через мережу інтернет. Користування освітніми та інформаційними ресурсами, електронними підручниками, мультимедійними навчальними матеріалами (аудіо- та відеоматеріалами тощо, які відтворюються за допомогою електронних засобів) та іншими навчальними ресурсами (далі – освітні матеріали), що розміщені на Дія.Освіта, є безоплатним.
12 Липня, 2023 р., 13:13
10 закладів освіти Київщини сьогодні отримали потужні генератори для організації безперервного навчального процесу. Автономні джерела живлення будуть доставлені до 7 ліцеїв, гімназій, шкіл, 2 дитсадків і центру дитячої та юнацької творчості. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.