30 Жовтня, 2023 р., 17:21
У селі Дмитрівка Бучанського району триває відновлення житлових об’єктів, зруйнованих внаслідок збройної агресії рф. Зокрема, відбудовують два багатоквартирні житлові будинки на вулиці Садова. Роботи виконують за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
28 Жовтня, 2023 р., 14:23
У Київській ОВА розпочали щотижневе обговорення питань забезпечення прозорості, підзвітності, управління та якості процесу відбудови житла в області. Цього тижня йшлося про обʼєкти, які відбудовують коштом UNITED24 та Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
23 Жовтня, 2023 р., 10:21
24 жовтня 2023 року з 10.00 в приміщенні Калинівської селищної ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян заступник голови Фастівської районної державної адміністрації СПЕРКАЧ НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА!
20 Жовтня, 2023 р., 09:37
19 жовтня Президент України Володимир Зеленський із робочою поїздкою побував у Київській області. Він ознайомився з перебігом відновлення приватного сектора та багатоквартирних будинків у низці населених пунктів.
19 Жовтня, 2023 р., 09:02
Фонд енергоефективності реалізує програму «ВідновиДІМ», мета якої — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України.
18 Жовтня, 2023 р., 11:00
19 жовтня 2023 року з 10.00 в приміщенні Бишівської сільської ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Чемерис Павло Сергійович!
17 Жовтня, 2023 р., 15:29
16 жовтня голова Фастівської районної державної адміністрації Владислав Литвин разом із сільськими, селищними, міськими головами Фастівського району взяли участь у Розширеному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України під головуванням Керівника Офісу Президента України Андрія Ярмака та заступника Керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби.
17 Жовтня, 2023 р., 14:24
Відбулося розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України щодо відбудови Київщини.
17 Жовтня, 2023 р., 14:05
18 жовтня 2023 року з 10.00 в приміщенні Боярської міської ради буде проводити особистий виїзний прийом громадян голова Фастівської районної державної адміністрації Литвин Владислав Володимирович!
17 Жовтня, 2023 р., 10:15
У цей складний час Україна потребує сміливих та небайдужих. Щодня ми навчаємось, тренуємось, гартуємо тіло і дух, щоб звільняти нашу землю від окупантів.