13 Жовтня, 2021 р., 21:00
У звязку із погіршенням епідемічної ситуації спричиненої COVID-19, відміняються громадські слухання  щодо врахування громадських інтересів, пропозицій  та зауважень по розробці  «Детального плану території для будівництва та обслуговування кладовища, площею 10,0000 га на території Гатненської територіальної громади Фастівського району Київської області»,  що розроблений на підставі розпорядження Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області від 26 серпня 2015 року № 456.
13 Жовтня, 2021 р., 14:56
З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, відповідно до графіку, здійснюються виїзні прийоми громадян керівництвом районної державної адміністрації.
13 Жовтня, 2021 р., 10:31
 З моменту, коли в Україні у 2020 році стартувала програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», вже реконструйовано та збудовано 215 шкіл та садочків.
13 Жовтня, 2021 р., 10:25
На Київщині триває вдосконалення дорожньої інфраструктури в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Один із об’єктів, де зараз проходять роботи, – це автошлях Обухів-Лісники через Великі Дмитровичі та Ходосівку.
13 Жовтня, 2021 р., 10:20
На Київщині готуються вводити в експлуатацію міст на автошляху Васильків-Княжичі-Лука-Гореничі. Капітальний ремонт на об’єкті тривав у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
13 Жовтня, 2021 р., 10:16
У селі Вовчків Поліської громади триває капітальний ремонт місцевої школи. Роботи на об’єкті планують повністю завершити вже до кінця жовтня.
12 Жовтня, 2021 р., 23:40
Уже стартує опалювальний сезон. Тож дуже важливо, щоб всі теплопостачальні підприємства Київщини запустились в роботу вчасно та працювали без збоїв, а наші жителі були забезпечені стабільною подачею тепла.
12 Жовтня, 2021 р., 22:21
12 Жовтня, 2021 р., 14:18
12 жовтня працівники служби у справах дітей та сім’ї Фастівської районної державної адміністрації долучилися до онлайн-трансляції дискусії на тему «Стамбульська конвенція – не лише про домашнє насильство: як ратифікація Стамбульської конвенції посилить запобігання і протидію різним видам ґендерно зумовленого насильства в Україні?», яку було організовано ГО «Ла Страда-Україна» у співпраці з Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики Катериною Левченко. Захід був спрямований на обговорення сфери дії Стамбульської конвенції, і зокрема видів ґендерно зумовленого насильства, на захист від яких спрямована Конвенція, а також напрямки розвитку законодавства та державної політики щодо запобігання та протидії відповідним видам насильства. Дана дискусія — перша із серії онлайн-дискусій, які спрямовані на підвищення обізнаності осіб, відповідальних за прийняття рішень, щодо стандартів та сфери дії Стамбульської конвенції. В дискусії взяли участь: Урядова уповноважена з питань гендерної політики, народні депутати України, судді, представники Офісу Генерального прокурора, посадові особи місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, представники академічної спільноти та громадських організацій, які обговорили як ратифікація Стамбульської конвенції посилить запобігання і протидію різним видам ґендерно зумовленого насильства в Україні. Було наголошено на тому, що домашнє насильство є лише одним з багатьох видів ґендерно зумовленого насильства, на захист від якого спрямована конвенція. Зокрема, окрім домашнього, до такого насильства Конвенція відносить сексуальне насильство, у тому числі зґвалтування, переслідування, примусові шлюби, каліцтво жіночих геніталій (мутиляцію), примусовий аборт, примусову стерилізацію, сексуальні домагання, злочини, вчинені в ім’я так званої «честі». Недостатня обізнаність щодо інших видів насильства, закріплених в Конвенції, призводить до того, що їм часто не приділяється достатня увага при розробці законодавства та політик у сфері запобігання та протидії насильству.
12 Жовтня, 2021 р., 12:53
Київська облдержадміністрація готова розглянути питання обласної підтримки громад задля забезпечення стабільного проходження нового опалювального сезону. З цією метою вже розпочали розробляти спеціальну програму.