15 Березня, 2024 р., 18:20
41% опитаних українців допускають, що можуть стати ветераном у майбутньому, 53% — протилежної думки.
13 Березня, 2024 р., 15:18
Всеукраїнська програма ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативою першої леді Олени Зеленської спільно з USAID та IREX розпочинає нову кампанію за участю ветеранів.
26 Лютого, 2024 р., 16:21
Управління соціальної та ветеранської політики Фастівської райдержадміністрації повідомляє що 26 січня 2024р Урядом прийнята постанова № 94 «Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб».
26 Лютого, 2024 р., 13:40
Основні теми форуму - досягнення українських цілей у війні, розвиток Сил оборони й безпеки України, робота українського оборонно-промислового комплексу, забезпечення економічного зростання та інтеграції України до світових ринків, реалізація Української формули миру, гарантії безпеки для України та захист життів наших людей.
20 Лютого, 2024 р., 16:17
4Шановні жителі району!
14 Лютого, 2024 р., 11:50
15 лютого 2024 року з 10.00 в приміщенні адмінбудівлі рад за адресою: 2-й поверх, пл. Соборна 1, м. Фастів буде проводити особистий прийом громадян заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Чемерис Павло Сергійович! ОБОВ’ЯЗКОВИЙ попередній запис за телефоном (04565) 5-14-44, (04565) 6-19-09!
09 Лютого, 2024 р., 10:15
В рамках ініціативи Міністерства економіки України з дерегуляції господарської діяльності, Міжвідомча робоча група з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності проводить опитування, спрямоване на збір даних про вплив регуляторного навантаження на бізнес.
06 Лютого, 2024 р., 19:30
46 закладів первинної меддомоги Київщини законтрактовані по 51 пакету супроводу та лікування дорослих і дітей з психічними розладами на первинному рівні. Про це під час візиту до Фастівської амбулаторії №2 повідомила заступниця голови Київської обласної державної адміністрації Леся Карнаух. На прикладі медзакладу презентували результати підготовки сімейних лікарів до надання послуг з підтримки ментального здоров’я.
06 Лютого, 2024 р., 18:34
У Фастові відбулося виїзне засідання тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України для підготовки та комплексного врегулювання питань надання соціальних гарантій ветеранам війни, захисникам і захисницям України та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць. У роботі комісії взяли участь народні депутати України Валентина Короленко-Усова, Андрій Лопушанський, заступниця голови Київської ОДА Леся Карнаух, представники Міністерства у справах ветеранів, Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Міністерство охорони здоров’я України, регіональна координаторка програми ментального здоров’я «Ти як?» Юлія Казакова, представники місцевої влади.