Логотип Diia Державний Герб України

08 Липня, 2022 р., 14:25
З настанням теплого періоду зростає вірогідність захворювання шлунково - кишковими інфекціями. Шлунково-кишкові інфекції мають широке поширення і високий рівень захворюваності та становлять важливу медичну проблему. До цих захворювань відносяться гостра дизентерія, вірусний гепатит та гастроентероколіти, харчові токсикоінфекції, сальмонельоз та інші захворювання, які реєструються протягом всього року. Інфекційні хвороби цієї групи спричиняються різними збудниками: найпростішими, бактеріями, вірусами. Заразитись шлунково-кишковими інфекціями дуже легко при нехтуванні правилами особистої гігієни, вживанні забруднених продуктів, порушенні правил приготування, термічної обробки та зберігання їжі. Всі ці чинники становлять реальну загрозу для Вашого здоров'я.
08 Липня, 2022 р., 11:00
Шановні краяни!
05 Липня, 2022 р., 09:31
Відповідно до повідомлення RASFF від 22.06.2022 № 2022.3459 fup 2» стосовно виявлення міграції первинних ароматичних амінів у кухонному посуді з Китаю (постачальник: NINGBO FUTURE HOUSEWARE CO., LTD., China; виробник: DAJAR Sp. z. o. o., Poland; тейдер:Dajar Home&Garden SRL, Romania), що експортувався до України (отримувач: ТОВ «ПОСУД-ТЕКСТИЛЬ БЦ», вул. Ярослава Мудрого, 4, м. Біла Церква, Київська обл., 09100).
04 Липня, 2022 р., 13:37
Що робити у випадку сексуального насильства, пов’язаного з війною?
04 Липня, 2022 р., 13:34
Повномасштабне вторгнення росії в Україну підвищило внутрішню мобільність населення та призвело до того, що, станом на квітень 2022 року, за підрахунками Міжнародної організації міграції, в Україні налічується 6,5 мільйонів внутрішньо переміщених осіб, ще понад 3-м мільйонам людей довелося залишити територію України. Це в свою чергу спричинило підвищення ризиків стати жертвою торгівлі людьми.
04 Липня, 2022 р., 10:11
З нагоди дня Національної поліції України, прийміть найщиріші вітання!
01 Липня, 2022 р., 14:29
Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов 30 червня провів друге засідання Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду (ОЗП) 2022/23 року.
27 Червня, 2022 р., 16:46
22 предмети з символікою Третього Рейху київські митники виявили у міжнародному поштовому відправленні, яке прямувало з Італії до України. Замовником нацистських сувенірів виявився чоловік з київською адресою. У відправленні знаходилися сувенірні 5 маршальських жезлів нацистської Німеччини та 17 різноманітних військових та цивільних нагород, серед яких копії олімпійської відзнаки Третього Рейху та ордену німецького орла, яким нагороджували представників інших держав за заслуги перед Рейхом. Чи варто нагадувати, що нацистська символіка в Україні під забороною. Складено протокол про порушення митних правил. Сувенірну продукцію вилучено.