Новини
29 Жовтня, 2024 р., 15:44
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт (асфальтування проїжджої частини) на залізничному переїзді, який розташований у смт. Глеваха по вул. Ботанічна, 1-в Фастівського р-ну Київської області (886км ПК2 залізничної колії перегону Боярка - Васильків-1, зупиночна платформа «Глеваха»), з метою забезпечення безпеки руху поїздів та автотранспорту, Київська дистанція колії «Південно-Західної залізниці» повідомляє Вас про тимчасове закриття руху автотранспорту на даному залізничному переїзді 31.10.2024р., 01,02,03,04. 11.2024р. з 08год. 00хв. до 18год. 00хв. На час виконання ремонтних робіт пропускати автотранспорт через залізничні переїзди у місті Боярка по вул. М.Грушевського, 39 та у смт. Калинівка по вул. Залізнична,47-ж .
28 Жовтня, 2024 р., 14:22
Фастівська районна державна адміністрація шукає у свою команду головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату адміністрації
28 Жовтня, 2024 р., 11:01
Збільшився мінімальний розмір допомоги по безробіттю
25 Жовтня, 2024 р., 08:10
23 Жовтня, 2024 р., 14:08
Отже, аби запобігти нещасним випадкам громадян, необхідно дотримуватися наступних правил. Категорично забороняється ходити по залізничних коліях та переходити через них в місцях, не призначених для цього. Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки по пішохідним мостам, переходам, тунелям, переїздам тощо. На станціях, де немає мостів і тунелів, громадянам належить переходити залізничні колії у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики „Перехід через колії”. При наближенні рухомого складу не можна перебігати через залізничні колії. Треба знати і завжди пам’ятати, що поїзд, який рухається зі швидкістю 80-100 км /год, проходить за 1 секунду відстань від 22 до 30 м. Очікуючи поїзда на пасажирській платформі, потрібно знаходитися на відстані не ближче 0,5 м від краю платформи або 2 м від крайньої рейки. Необхідно уважно прислуховуватися до об’яв, які робляться на станції по гучномовному зв’язку, про прибуття та відправлення поїздів. При наближенні поїзда треба зупинитися поза межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід. Наближаючись до залізничного переїзду, громадяни повинні уважно стежити за звуковою сигналізацією, а також положенням шлагбаумів. Переходити колію дозволяється тільки при відкритому шлагбаумі та місячнобілому світлі переїзної сигналізації. При відсутності шлагбаума та сигналізації ( коли переїзд не охороняється ) перед переходом колії необхідно впевнитися, що до переїзду не наближається поїзд або локомотив, вагон, дрезина тощо. Якщо поїзд стоїть, - не можна пролізати під вагонами, треба його обійти з голови чи хвоста на відстані не ближче 10 метрів. При цьому треба уважно дивитись, що діється на сусідній колії, щоб не потрапити під зустрічний поїзд. Також не можна наближатися до дротів контактної мережі, що розташовані над залізницею, на відстань ближче 2 метрів, тобто не перелізати через вагони. Треба знати і завжди пам’ятати – ці дроти знаходяться під напругою більше 27 тисяч вольт. Якщо такий дріт обірвався, до нього не можна наближатися на відстань ближче 10 м, щоб не бути ураженим електричним струмом. Виходити з такої небезпечної зони треба малими кроками, які не перебільшуватимуть довжину вашої ступні. Сподіваємося, що ці дуже прості поради допоможуть зберегти життя і здоров’я наших громадян.
21 Жовтня, 2024 р., 14:49
«Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості це найбільша база даних про допомогу для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів: понад 460 програм підтримки в одному місці! Перекваліфікація, гранти, психологічна допомога – все це і багато іншого на сайті Державної служби зайнятості.
18 Жовтня, 2024 р., 15:41
18 жовтня 2007 року відзначається Європейський День боротьби з торгівлею людьми, що був започаткований Європейським Парламентом 18 жовтня 2024 року. В цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
17 Жовтня, 2024 р., 16:34
У Києві відбулася презентація путівника «Шлях ветерана», який насамперед покликаний спростити процес звільнення з військової служби та допомогти захисникам і захисницям адаптуватися до цивільного життя. Упорядкували посібник юристи Українського ветеранського фонду за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, а поширюватимуть через територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).