Логотип Diia Державний Герб України

09 Червня, 2022 р., 13:28
В Україні на базі Держпродспоживслужби створена Національна платформа продовольчої безпеки, яка дозволяє об'єднати зусилля військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, торговельних мереж, логістичних компаній, міжнародних організацій для стимулювання розбудови української економіки, навіть в умовах війни, та забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, учасників Збройних Сил України та територіальної оборони.
09 Червня, 2022 р., 13:23
Наразі в Україні ? діє військовий стан. Наші громадяни, іноземні друзі, волонтери та партнери роблять свій внесок в тяжкий час, як збір продуктів харчування та приготування їжі для цивільного населення та особистого складу війська України.
06 Червня, 2022 р., 14:52
В Україні почала діяти постанова, яка дозволяє орендувати державне майно за спрощеною процедурою та на пільгових умовах під час воєнного стану, повідомляє Фонд Держмайна.
06 Червня, 2022 р., 13:43
Шановні журналісти! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста. Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об'єктивну картину нашого сьогодення. Бажаю Вам за будь-яких обставин залишатися чесними, відповідальними й високопрофесійними. Нехай високий патріотизм, моральний та професійний обов’язок говорити правду будуть Вашим постійним дороговказом. Миру Вам, добра, натхнення та творчих знахідок.
04 Червня, 2022 р., 17:41
На території Фастівського району запроваджується комендантська година  з 23:00 до 5:00 щодня.
04 Червня, 2022 р., 10:42
День пам’яті встановила Верховна Рада України у 2021 році. Дата 4 червня обрана не
02 Червня, 2022 р., 13:55
Комендантська година на території Фастівського району діятиме з 23:00 02 червня до 5:00 03 червня.
02 Червня, 2022 р., 13:54
Від страшної дати початку повномасштабної агресії росії проти України минає 100 днів. Але наша боротьба триває.
31 Травня, 2022 р., 09:05
У червні працюючі пенсіонери одержать підвищені, починаючи з квітня, розміри пенсії після перерахунку відповідно до статті 42 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. На рахунки працюючих пенсіонерів в уповноважених банках та у виплатних відомостях Укрпошти разом з підвищеною пенсією за червень включається доплата до раніше виплачених пенсій за квітень і травень. – повідомляє урядовий портал.