29 Вересня, 2021 р., 13:33
Податкова служба звертає увагу на непоодинокі випадки шахрайства з боку невідомих осіб, які від імені керівництва Фастівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області вимагають перерахувати кошти на карткові рахунки, телефонуючи з різних мобільних номерів.
29 Вересня, 2021 р., 13:06
Сьогодні, голова Фастівської РДА Кабатов Євген Олександрович, заступник голови Сперкач Наталія Василівна, міський голова  Нетяжук Михайло Володимирович, заступник міського голови Швидка Жанна Петрівна, представники Фастівської міської європейської культури, учні та запрошені гості  вшанували пам'ять жертв масових розстрілів євреїв та ромів, покладаючи квіти до пам'ятного меморіалу, а камінці та свічки - до могил загиблих. Також, в музеї Голокосту, що знаходиться на території Фастівської ЗОШ №4 було проведено екскурсію,на якій присутнім розповіли про історію Фастівщини в період Голокосту.
29 Вересня, 2021 р., 13:02
Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Трагедія стала символом “Голокосту від куль” і нацистської політики масового знищення людей. Нацистська операція в Бабиному Яру 29–30 вересня стала однією з наймасштабніших каральних акцій Другої світової війни. Більшість населених пунктів України мають свої більші чи менші “бабині яри” – місця нацистських розстрілів євреїв. Ця страшна подія не оминула і Фастівщину. 29 серпня 1941 року на Фастівщині було розстріляно 263 людини. Розстрілу підлягали всі особи у віці від 12 до 60 років, включаючи жінок і дітей.  Пам’ять про Голокост і Бабин Яр, зокрема, це також вшанування рятівників, Праведників народів світу. Трагедія Бабиного Яру відзначається в Україні на державному рівні та є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів.
28 Вересня, 2021 р., 16:28
Питання  вибору професії завжди було актуальним і залишається таким в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини, зокрема школярів.
28 Вересня, 2021 р., 08:14
Завдяки активній вакцинальній кампанії серед педагогів, все більше закладів освіти в регіоні можуть забезпечувати повноцінну роботу в умовах «жовтої» зони епідемічної небезпеки.
24 Вересня, 2021 р., 11:58
24 вересня під головуванням заступника голови Фастівської районної державної адміністрації Куделі Олександра Івановича було проведено засідання робочої групи з вивчення питання впливу на навколишнє природне середовище сміттєзвалища твердих побутових відходів КП «Фастівський комбінат комунальних підприємств».
23 Вересня, 2021 р., 19:09
Сьогодні, 23 вересня голова Фастівської райдержадміністрації Кабатов Євген Олександрович взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття поліцейської станції в Кожанській територіальній громаді, яка відкрита в рамках проєкта «Поліцейський офіцер громади».
23 Вересня, 2021 р., 16:41
Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що Декларація з туристичного збору подається податковим агентом за його місцезнаходженням до контролюючого органу, в якому він перебуває на обліку.
23 Вересня, 2021 р., 10:42
Шановні батьки, законні представники! Загрозливої популярності серед підлітків набувають небезпечні ігри в мережі інтернет. Аби наші діти не потрапили у небезпечну ситуацію, радимо Вам приділяти більшу увагу психологічному стану дитини. Перевіряйте акаунти у соціальних мережах, до яких вона приєдналася, переглядайте зміст спілкування у чатах, контролюйте, які фото та відео є в гаджетах, звертайте увагу на коло її спілкування. Будуйте довірливі стосунки, спонукайте дитину розповідати про своїх друзів та шкільне життя, ставтеся до неї з розумінням!
22 Вересня, 2021 р., 17:02
Сьогодні, 22 вересня заступник голови Фастівської РДА Куделя Олександр Іванович прийняв участь в нараді управління Державного агенства меліорації та рибного господарства з субє’ктами аквакультури, орендарями водних об’єктів та земель водного фонду Фастівського району.  До уваги присутніх було доведено роз’яснення щодо питань складання звітності з дотриманням норм законодавства України: ЗУ " Про аквакультуру", наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Зон аквакультури (рибництва) та рибопродуктивності по регіонах України" та "Про затвердження спеціальних форм первинної документації для суб'єктів рибного господарства в галузі аквакультури". Присутні отримали фахову та корисну інформацію для подальшого використання в роботі.