20 Грудня, 2023 р., 08:39
Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11.09.2023 № 1655 (зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01 грудня 2023 р. за N 2090/41146) затверджено форму звітності № 1А-аквакультура (річна) "Звіт про аквакультуру за 20__ рік" та інструкцію щодо заповнення форми звітності N 1А-аквакультура (річна) "Звіт про аквакультуру за 20__ рік".
19 Грудня, 2023 р., 18:39
З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом Міністерством молоді та спорту України заплановано проведення моніторингу.
19 Грудня, 2023 р., 15:45
Послуга з формування життєстійкості: що? де? коли?
15 Грудня, 2023 р., 12:56
У Вишгородському районі провели третє виїзне засідання групи «Прозорість та підзвітність». Засідання відбулося за участю начальника Київської ОВА Руслана Кравченка, першого заступника голови КОДА Миколи Бойка, начальника Вишгородської РВА Олексія Данчина, голів громад та представників правоохоронних органів, народного депутата Ольги Василевської-Смаглюк.
15 Грудня, 2023 р., 12:48
У різдвяні та новорічні свята ми прикрашаємо наші оселі ялинкою або сосною. Найкраща альтернатива зберегти природу - купити штучне новорічне деревце  або  ялинку у горщику. Така альтернатива, звісно, коштує дорожче,  проте ви зможе  використовувати такі деревця ще багато років.
12 Грудня, 2023 р., 16:09
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у підсумковому у 2023 році засіданні Ради безбар’єрності «Безбар’єрність для всіх».
08 Грудня, 2023 р., 11:07
З метою забезпечення прозорості та доброчесності, здійснення контролю за належним використанням бюджетних коштів, у т.ч. виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, учасниками робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Фастівській районній державній адміністрації розпочато проведення оглядів пошкоджених внаслідок збройної агресії приватних будинків у Бишівській сільській територіальній громаді.
07 Грудня, 2023 р., 16:04
У селі Бузова на Київщині відновлюють один із багатоквартирних будинків, який був значно пошкоджений у результаті військової агресії росіян. 4-поверхівку на 51 квартиру за адресою: вул. Центральна, 17А відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.